Dj Tapolsky «рватиме на шмаття» клаберів Кременчука

в "Город"

Цього місяця, а саме 17 грудня, до нашого міста завітає Dj Tapolsky. Він виступить у клубі «Vanil» і це справжня подія для танцювального та музичного життя міста.

189860850

Відомий в Україні діджей — постать унікальна. До всього, він також служив в АТО, про що в ефірі «5 каналу» повідомив наступне, мовляв, не шкодую, що пішов туди. По-чоловічому.

hqdefault

— В зоні АТО було по-іншому, ніж я думав, але я не шкодую, що туди пішов», – заявив в ефірі «5 каналу» військовослужбовець ЗСУ Анатолій Тапольський (Dj Tapolsky).

— Я не пошкодував про те, що туди (в АТО — 5.ua) пішов. Це по-перше. Про це можна шкодувати і взагалі не шкодую. Там було трохи по-іншому, ніж я думав, але це нормально», – сказав він. — Це взагалі смішно звучить, мені хлопці всі говорили – це обов’язок. По-перше, мені ніхто нічого не винен і я вже точно нікому нічого не винен. Просто є наша земля, Україна, і якщо є там війна, то мабуть треба захищати свою землю, якщо ти її любиш. І все.

Офіційний паблік музиканта повідомляє про нього наступне:

— Анатолiй Тапольський — найугарнiший, а також найнеочiкуванiший, експресивний та найiдейнiший український дiджей, його коронують «гуру», «iдеологом» та «батьком» українського бейсу, але безсумнiвно, цими словами неможливо передати його вiдношення до української клубної сцени в цiлому.

Музику Анатолія відрізняє характерне нацiональне звучання, — саме у  цьому переконані музичні знавці та критики. У кременчужан є чудова нагода переконатись у тому.

Початок вечора о 22:00.

Офіційний паблік музиканта — vk.com/djtapolsky

$mirnoV@

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

три × 4 =