«Громадський бюджет» Кременчука розпочинає прийом заявок!

в "Город"

Проект «Громадський бюджет», про який ми неодноразово писали, розпочинає прийом заявок громадян на участь вже з 20 вересня. Не прогавте свій шанс змінити якість життя у місті, долучайтесь до активної громади та ПРОЗОРО (!) реалізуйте власні ініціативи. А ми підкажемо Вам, як саме це зробити.

Консультаційні зустрічі активістів та представників влади з кременчужанами  по районах міста (в проекті — 11 районів) фінішували. Вже менше, ніж за тиждень, а саме наступного вівторка, розпочнеться прийом заявок по проекту від кременчужан. Бажаючі отримати з міського бюджету сто тисяч гривень на реалізацію власних ідей по облаштуванню та естетизації прибудинкових територій чи публічних просторів міста на крок наблизяться до своєї мети.

14328812_10210708552613827_2041417218_n

Кременчужани можуть подавати проекти, що відповідають наступним напрямкам, що будуть профінансовані: облаштування у місті зон відпочинку; естетичне обаштування; безпека руху; реконструкції та ремонт.

Подача заявки по проекту складитиметься з кількох етапів та підготовчої роботи і виглядатиме наступним чином.

Учасникам слід зайти на сторінку проекту на сайті Кременчуцької міської ради Полтавської області та роздрукувати бланк заяви на участь у проекті у розділі ПОДАННЯ ПРОЕКТІВ.

Під час подання заяви важливо врахувати такі критерії як обсяг коштів та тематику, визначені в рамках проекту.

Заповнений бланк заяви слід подати у міський відділ по роботі із зверненням громадян за адресою Першотравнева, 1; Площа Перемоги, 2 (попередньо проконсультуватись можна телефонами 74-38-32, 3-00-54, тел/факс 3-01-63).

Бланк заяви має неодмінно містити додаток з підписами кременчужан (15 підписів, бланк входить в бланк заяви).

У відділі по роботі із зверненням громадян Ваш бланк заяви відсканують, після чого він з’явиться на сайті Кременчуцької міської ради.

Далі маршрут проектної заявки пролягає через робочу групу проекту до структурного підрозділу виконавчого комітету Кременчуцької міської ради (така процедура відбуватиметься щоп’ятниці). Потрапивши до структурного підрозділу виконкому Кременчуцької міської ради, бланк заяви буде у буквальному сенсі прораховано та проаналізовано. Саме тут проект мусить отримати дозвіл на реалізацію. Структурні підрозділи аналізуватимуть проекти протягом 15 діб після їхнього отримання.

Після цього всі бланки заяв буде внесено робочою групою в спеціальний реєстр. Протягом 5 діб проекти  буде розподілено на такі, що отримали позитивний та негативний відгуки. Після отримання дозволу на реалізацію від структурного підрозділу (Управління містобудування та архітектури, наприклад) проект матиме право приймати участь у відкритому громадському голосуванні на сайті www.kremen.gov.ua, де буде розміщений протягом 3х днів після остаточного реєстрування у реєстрі робочої групи.

Відкрите голосування на сайті Кременчуцької міської ради триватиме протягом 30 днів. На підрахунок голосів та встановлення підсумків голосування піде ще 5 днів.

14331774_10210708552573826_1457972088_n

ВАЖЛИВО ЗАЗНАЧИТИ:

Будь-який кременчужанин, котрий подав бланк заяви на участь у проекті «Громадський Бюджет» Кременчука зможе у будь-який момент прослідкувати долю власної ідеї завдяки прозорості реалізації проекту. Громада Кременчука матиме змогу стежити за відкритим голосуванням онлайн у будь-який час та активно долучатися до нього. Успіхів, панове!

$mirnoVa

 

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

1 × три =