У Кремені презентували поетичну збірку «Він, Вона і Війна»: анотація від співавтора-кременчужанина

в "Город"

Минулої неділі у приміщенні територіального центру Автозаводського району відбулася презентація книги «Він, Вона і війна». У заході взяли участь автори, твори яких увійшли до книги, а також літератори  спілки «Славутич», самодіяльні артисти міста та району. Під час заходу в залі панувала аура україноцентричності та великої поваги до тих, хто зі зброєю в руках боронить нашу землю на сході України.

15056307_1328294787221106_1257277610171320639_n

Ініціатором створення збірки виступила кременчуцька поетеса Таїсія Цибульська, котра зорганізувала колег до спільного видання книги роздумів про одвічні теми. Це і тема стосунків між чоловіком і жінкою, і, водночас, нав’язана сьогоденням прикра тема війни.

Збірка викликає по-справжньому щемні почуття. У той же час книга покликана показати рух духу і матерії крізь призму людських доль. У книзі немало психологічних досліджень, на ряду з оригінальними думками та спостереженнями.

Книга складена таким чином, що твори одного автора тематично підхоплюються роздумами інших авторів. Вона допомагає зрозуміти і усвідомити непрості явища реального життя навколо нас.

Головну тему авторам вдалося висвітлити по-новому, по-своєму. Заодно, узагальнити складні та мінливі стосунки між Ним і Нею, зрозуміти природу душевних травм, отриманих на фоні неоголошеної війни на сході України.

Слід додати, що беззаперечною цінністю видання є його своєчасність та можливість знайомства літературної публіки із поезією авторів сучасної української літератури з майже всіх регіонів України: Києва, Кривбасу, Закарпаття, Донбасу, Прикарпаття, Подніпров’я.

unnamed-kniga-vin-vona

Він, Вона і війна: збірка віршів / упорядкув. В 48 Т.Цибульська – Кременчук: Видавець ПП Щербатих О.В., 2016 – 94 с.

Текст — Федір Чужа, редактор $mirnoV@

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

один × 4 =