Кременчук на Різдво «дарує надію» тим дітям, які цього потребують, в рамках благодійної акції

в "Город"

У Кременчуці стартує проект «Подаруй Надію» – Кременчук. Проект всеукраїнський і в його рамках буде зібрано 25 000 подарунків для дітей по всій Україні і 1000 у Кременчуці. Долучитись до акції може будь-хто. Вручать їх дітям, що потребують медичної допомоги та дітям з особливими потребами. Прийняти участь у благочинній акції та не бути байдужими до тих, кому потрібна допомога і емоційне тепло, організатори пропонують кременчужанам, адже свято — це коли ніхто не лишився самотнім!

Збір подарунків триває з 5 грудня. З 21 грудня по 19 січня зібрані подарунки, за словами організаторів акції в місті, будуть розвозитись туди, де в цьому є потреба.

До 18 грудня триває пошук партнерів, тож бажаючі також можуть долучитись до корисної та благодійної справи, не лишаючись осторонь.

Організатором акції у Кременчуці є ГО «Нове Серце»; її партнерами вже стали департамент освіти Кременчука, ГО «Армія добра», мережа магазинів «Книголенд», сайти 05366 та gazeta.net.ua.

Проект втілюється сьомий рік поспіль, з 2010 року. Подарунки вручаються у міській дитячій лікарні, а також школі №8 для дітей з особливими потребами, адресно — дітям пільгових категорій в офісі організації «Нове серце», або ж удома в дітлахів.

Минулого року було вручено 130 дитячих подарунків. Цього року формат збору пожертвувань не змінився: їх можна перераховувати на рахунок Приватбанку, або можна приносити у вигляді матеріального подарунку до офісу організації «Нове Серце», попередньо зателефонувавши сюди. Цьогоріч точками збору подарунків також стануть партнери благодійного проекту — магазини «Книголенд» у Кременчуці.

Що покласти у подарунок?
— Зубна паста та щітка
— Мило
— Іграшка
— Прості олівці та ручки (3 шт.)
— Кольорові олівці (фломастери)
— Зошит, або блокнот.

http://interkremen.org/
Координатор: Анатолій Марченко; тел. 0665008152;  0960083900
Картка Приватбанку: 5363542304874358.

Подаруймо свято дітям разом!

$mirnoV@

 

1 Comment

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

четыре × 2 =