Кременчужан запрошують випробувати долю волонтерів Європейської волонтерської служби

в "Город/За городом"

Кременчуцький «Євроклуб» наразі має пропозиції для двох молодих креативних земляків у віці від 18 до 30 років, що прагнуть у якості волонтерів потрапити до Польщі. Розмовна англійська або польська + бажання відчути на собі долю волонтера Європейської волонтерської служби (EVS) зроблять свою справу. Також, є вакансія для волонтера в Німеччину. Зважуйтесь!

Волонтери проведуть рік у чарівному місті Вроцлав (що в південно-західній Польщі) та працюватимуть з організацією Tratwa (пліт) – від 1 березня 2017 до кінця лютого 2018. Ця організація займається, між іншими, управлінням Центром академічної культури та місцевих ініціатив у депо Домбє. Центр – це простір, створений у старому трамвайному парку, в якому зараз відбуваються різноманітні заходи та активності для молодих людей (в основному студентів, тому що неподалік знаходиться академмістечко).  Молодь може провести тут вільний час, навчитися чомусь новому, а також самим розпочати свою ініціативу.

Основними завданнями волонтера будуть допомагати працівникам:

  • залучити молодь та людей літнього віку в діяльність на благо місцевої громади
  • розвивати навички та компетенції молодих людей (лідерство, соціальні компетенції через використання методів неформальної освіти)
  • розвивати міжкультурну свідомість та почуття європейської ідентичності серед учасників проекту та місцевої громади
  • просувати європейські цінності та знання про програму Еразмус+
  • дбати про інтеграцію та толерантність в локальній громаді та між етнічними групами
  • розвивати мовні навички серед учасників і одержувачів проекту.

Разом у проекті братимуть участь 12 волонтерів з різних держав Європи. Кожен з них матиме можливість почати свій проект (зв’язаний з культурою, освітою, спортом, екологією – вибір за вами!). Волонтери проводитимуть теж мастеркласи на тему міжкультурної освіти, мобільності, демократії тощо. Крім того, вони будуть допомагати в проведенні великих заходів, що відбуваються у Вроцлаві (The World Games, Slot Art Festival etc).

Критерії та вимоги до волонтерів детально наводяться за посиланням!

Також, німецька організація Громадяни Європи (Citizens of Europe) оголосила вакансію на річне волонтерство в Берліні. Деталі ТУТ.

 

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

9 − восемь =