Сьогодні на кременчужан чекають експозиція «Речовий доказ» та історії доль переселенців зі Сходу

в "Город/Постер"
В понеділок, 12 грудня, о 18:00 в «Просторі Ідей» (вул. Софіївська, 36Б) стартує виставка «Речовий доказ». У рамках виставки автори звертаються до теми сприйняття дому за допомогою речей, що нас оточують. Ці речі стали острівцями пам’яті, що розповідають історії з життя переселенців зі Сходу України, які були вимушені в найкоротший термін залишити свій дім, забираючи з собою лише найнеобхідніше і найцінніше. Організатори заходу обіцяють вдовольнити пост-шкільні потреби та абміції присутніх на кшталт «А что хотєл сказать автор?», надавши їм змогу з авторами проекту поговорити вживу! А ще традиційно обіцяють песиво та каву 😉 Коротше, приходьте)

Долі цих людей є невід’ємною частиною сучасної історії нашої країни. Набори речей відображають той настрій і цінності, що мали місце в такий важкий період часу. За допомогою фото цих речей і інтерв’ю з героями автори проекту прагнуть донести їх особисті думки в доступній формі.

Також на відкритті виставки відбудеться презентація збірки історій вимушених переселенців на Полтавщині «Нові сусіди», які були вимушені залишити свої домівки на Сході України й переїхати. Чому ж вони тут? Як вони приймали рішення поїхати? Як їм (не)вдалося адаптуватися на Полтавщині?

На презентації будуть присутні герої історій, збирачі історій та організатори проекту на Полтавщині. Можна буде безкоштовно отримати збірочку для власного користування, й поспілкуватися з присутніми в дружній атмосфері за чашечкою кави чи чаю. А також познайомитися з листівками випущеними в рамках проекту «Нові сусіди. Інтеграція ВПО на Полтавщині».

Проект реалізується в рамках програми неформальної освіти «Студії живої історії», яка впроваджується в Україні організацією «Інша Освіта/Insha Osvita» у партнерстві зі Спілкою «MitOst e.V.» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та Фонду Роберта Боша.

Організатори в Кременчуці: Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб»(вхід з двору). Час роботи експозиції: 12 грудня – 19 грудня.

Вхід вільний! 

Контактна інформація щодо виставки:

0663439660, 0938288954 – Ольга (авторка, буде присутня на відкритті виставки),

0501449467, 0982396518 – Альона (щодо організації події).

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

шесть − 3 =