МЕТАМІСТО стартує у Кремені вже 6 вересня і триватиме тиждень

в "Город"

З 6 по 13 вересня у Кременчуці триватиме проект МЕТАМІСТО, націлений на трансформацію нашого міста та його конект з іншими містами задля розвитку та якісних змін. Прийматиме проект кременчуцька ГО «Культурний діалог» в Альтернативному культурному центрі #Adapter.

14089096_1644057942551992_1310081729850548039_n

Кременчук – перший серед 6 міст, де відбудеться проект міжміських взаємодій «Метамісто». 6 вересня команда Garage Gang Ґараж Ґенґ розпочне насичений місяць поїздок невеликими українськими містами, що є частиною трирічної урбаністичної програми «Код Міста».

Завдання «Метаміста» – розкрити культурно-туристичний потенціал малих міст, сприяти конструктивній активізації громади та урбаністичному розвитку міського середовища.

Серед активностей програми зустрічі та дискусії про місто, втілення мистецького проекту «Міфологема міста» за кураторства німецького художника Ігоря Зайдля, кінопокази фільмів фестивалю кіно і журналістики 86, навчальна програма для менеджерів альтернативних просторів «Платформа культурних взаємодій».

Вхід на усі події вільний та не потребує реєстрації.

Повна програма за посиланням http://bit.ly/2bU1NES
Деталі на сайті: kodmista.com.ua/metamisto

Проект втілюється ГО «Гараж Генг» (Київ) спільно з ГО «Культурний діалог» (Кременчук) та Конгресом Активістів Культури (Київ), за фінансової підтримки Національного фонду підтримки демократії (NED) та Goethe-Institut у рамках програми «Культурно-освітня академія».

Долучитись до проекту у Facebook можна тут.

$mirnoVa

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

14 + девятнадцать =