Святий Миколай порадував у Кремені дітей з особливими потребами

в "Город"

Кременчуцька активістка Юлія Князєва виклала в соцмережі чергову порцію фотографій, що звітують про відвідини міськими волонтерами дітей з особливими потребами в День Святого Миколая. Зворушливі світлини дарують нагоду порадіти за дітлахів, що отримали подарунки та таку необхідну їм увагу, і усвідомити всю значимітсь доброї справи, яку роблять небайдужі волонтери та прості кременчужани. Так тримати і берімо приклад! Не будьмо байдужими до чужої біди.

«Особливі діти з особливим потребами.  Якщо чесно, дуже тяжко писати про відвідування дітей в соціальних закладах на Миколая. Просто будь-яка спроба передавання тих емоцій та відчуттів видається мені якоюсь завідомо неможливою та жалюгідною. Проте не написати про це не можу!

У цей вівторок була в центрі реабілітації дітей-інвалідів. І посмішка кожної дитини здавалась мені якоюсь цілющою, магічною та безцінною. Дивлячись на них, з’являється пекуче бажання обійняти їх, піклуватись про них і зробити щось, щоб ця посмішка ніколи не зникала.

І дякую Сені, що показала діткам казкове «порушення законів фізики»! Задоволення отримали від цього не лише вони» — написала активістка, беручи за живе. Дякуємо.

$mirnoV@

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

один × один =