Новий проект «Food talks» поєднає для кременчужан смачну їжу та задушевні балачки

в "Город/Постер"

Кременчужан запрошують скуштувати печеню та поговорити в рамках нового проекту «Food talks». Вже післязавтра, 10 грудня, у кременчуцькому альтернативному культурному центрі  #Adapter  розпочнеться затишний і емоційно теплий проект, в рамках котрого можна буде і смачною їжею — щойно з печі — пригоститися, і про цікаве поговорити, перетнувши будь-які психологічні бар’єри. Проект незвичайний завдяки такому приємному та неочікуваному, водночас простому і зрозумілому, поєднанню форматів. Так по-домашньому, адже вдома за сімейним столом та вечерею ми ділимося найсокровеннішим з тими, кому довіряємо, реалізують ідеї кременчуцькі культурні активісти. Приєднуйтесь! «Food talks» відкритий для кожного кременчужанина.

Учасники проекту «Food talks» матимуть змогу дізнатись про магічні властивості печі, долучитись до приготування чарівних страв, скуштувати їх та насолодитись приємним спілкуванням, дізнатись чудові передноворічні історії з життєвого досвіду кожного.

Ще одним цікавим пунктом проектної «подорожі» цього разу стане виготовлення ляльки мотанки «Десятиручки», котра допомагала нашим пращурам встигати все і відкривала секрети управління часом!

Для виготовлення ляльки організатори вечора радять мати з собою:
— щітку з лика, рогожи (для побілки), або мотузка 10 м;
— 5 колорів ниток (обов’язково червону);
— стрічка або мереживо на ваш вибір(1 метр);
— бажання творити! 

За умови виникнення складнощів з матеріалами організатори пропонують зв’язатись з ними за допомогою особистих повідомлень.

Початок о 13:00! Вхід вільний. 

Проект«Foodtalks» реалізується ГО «Простір Свідомості» в рамках програми «Активні громадяни» за сприяння ГО «Культурний ді@лог» при фінансовій підтримціБританської Ради в Україні.

Івент ТУТ.

А такими були перші пригощання домашньою печенею культурних гостей фесту «КІНОБУС» минулого літа в #Adapter, приємно і смачно пригадати!!! Куштували, знаємо, можемо запевнити 😉

$mirnoV@

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

1 × три =