Поговоримо про ґендер? Тренінг для кременчужан

в "Город/Постер"

Кременчуцький євроклуб «Простір ідей» проводить черговий тренінг з питань ґендерної політики. Мовляв, усе, що ви хотіли знати про ґендер, але не знали, у кого запитати.

4896822030_e7fa872658_b

Під час тренінгу присутні дізнаються, що таке ґендер та «з чим його їдять». Організатори обіцяють визначитити присутніх з термінами та навчити розрізняти стать і ґендер, а також, говоритимуть про історію жіночності й мужності.

Присутні зможуть дізнатися, скільки вартує їхня щоденна праця (особливо, якщо вважається, що «сидять удома») та які ролі клжен з нас виконує в суспільстві. Мова також йтиме про те, які існують ґендерні стереотипи, звідки вони виникають та до чого призводять.

Тренер обмірковуватиме становище жінок та чоловіків в Україні і дасть відповіді на ряд запитань, чому в Україні бідність має жіноче обличчя, а чоловіки живуть менше від жінок на 14 років. Чому ґендерна дискримінація призводить до вимирання нації?

Тренерка заходу — Чермошенцева Наталя, сертифікована тренерка Програми розвитку ООН, кандидат історичних наук, координаторка проектів МО «Нова генерація».

qqcdkgiob5k

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

4 × 3 =