Сергій Жадан та «Собаки у космосі» завітали із виступом до кременчуцької виховної колонії

в "Город"

6 грудня в Кременчуцькій виховній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області відбувся виступ ска-панк-гурту Сергія Жадана «Собаки у космосі». 

На концерт також запросили студенток професійного ліцею імені А.С. Макаренка. Під час зустрічі загалом піднімалися питання етнічного характеру, а також взаємовідносин між людьми та патріотизму.

Емоційність та образність, глибокий філософський сенс пісень не залишили байдужими жодного в залі. Майже ніхто не всидів на місці.

— Ми виступали в колоніях і в інших містах, втім такого ще не було. Я вражений, хлопці танцювали, немов би на дискотеці. І це круто! Я у захваті від підходу директора колонії Юрія. Він втілює чудові сучасні виховні стратегії, — прокоментував Жадан.

Концерт тривав протягом години у столовій, де відразу після відбувся спільний обід музикантів з хлопцями.

Сергій подарував вихованцям колонії збірку віршів сучасних українських поетів. Юнаки в свою чергу підготували для гостей музичні номери, збірку авторських віршів та вишиту картину.

— У нас все буде класно! – на цій позитивній ноті завершилася зустріч трендового гурту з  вихованцями кременчуцької колонії.

Проект реалізується за підтримки Представництва Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні.

Сергій Жадан [офіційна сторінка]

Джерело — np.pl.ua

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

четыре + два =