Спортивні акції можуть бути соціальними: вихованці інтернату VS кращі баскетболісти Кременчука

в "Город"

Адреналін, боротьба та кипіння пристрастей – і нарешті нічия. Хлопці з Кременчуцького інтернату А. С. Макаренка  1 лютого, себто вчора, змагалися з гравцями баскетбольного клубу «Кремінь» у рамках товариської зустрічі. Відбулася вона завдяки Всеукраїнському проекту «Ти зможеш, якщо зміг я!», який у Кременчуці реалізовує Міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Враженнями щодо події на власній сторінці Facebook поділився директор спортивної організації Олег Медведенко.

Крім самого матчу, баскетболісти влаштували для вихованців інтернату професійний майстер-клас.

— Це було класно. Вони навчили нас кидати м’ячі в сітку і робити різні трюки, — розповідали вихованці інтернату після гри. А ще одразу додавали, що дуже хочуть, аби баскетболісти навідалися до їхнього закладу знов.

— Такі зустрічі — стимул для хлопців покращувати свої спортивні знання. Брати приклад зі спортсменів у спорті та житті, ставити мету і досягати її, — поділилася власною думкою учитель фізкультури інтернату А. С. Макаренка Наталя Мальована.

До речі, такі зустрічі професійних міських спортсменів із вихованцями інтернату вже встигли стати традиційними. Хлопці з інтернату розповідають, що також люблять їх за можливість поспілкуватися зі спортсменами, цікаво провести час та спробувати свої сили у спорті. А ще дуже радіють новим м’ячам, які їм дарує БК «Кремінь».

У свою чергу, директор Кременчуцького міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Олег Медведенко зазначив, що основна мета таких заходів – це можливість спілкування дітей, які займаються у закритих навчальних закладах, з професійними спортсменами, що беруть участь у спортивних змаганнях високого рівня.

Опублікувала Вілена Порядко

 

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

12 + семнадцать =