У Кремені в рамках Docudays UA поговорять про доступ до інформації, цензуру та корупцію

в "Город/Постер"

Вже 22 листопада у місті Кременчук в рамках Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA відбудуться зустрічі за участю представників органів місцевої влади, активістів та журналістів. Захід відбудеться за адресою: площа Перемоги, 2 (сесійна зала). Початок — о 13:00 годині.

cennn

Сайт «Доступ до правди» (ГО «Центр UA») продовжує цикл зустрічей в регіонах України з метою розпочати діалог між представниками місцевих органів влади, активістами, журналістами для вироблення механізму покращення доступу громадян до публічної інформації.

Під час зустрічей відбувається обмін досвідом, обговорення поточних проблем і шляхів їх подолання.

Планується обговорити такі теми:

— доступ до публічної інформації – інструмент створення нових стосунків між владою і громадою;

— громадська журналістика і доступ до публічної інформації;

— відповідальність за ненадання інформації;

У обговоренні візьмуть участь:

— Наталка Соколенко, журналіст, «Громадське радіо»;

— Антон Іванов, громадський активіст, «Доступ до правди»;

— Христина Буртник, юрист, Центр демократії та верховенства права;

— представники місцевих органів влади, громадські активісти, журналісти.

Під час зустрічі (в холі перед сесійною залою) відбуватиметься презентація виставки постерів спеціальної теми «Корупція – це…» 4-го Міжнародного конкурсу «Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни».

***

Проект «Доступ до правди» було започатковано у 2014 році. В рамках проекту було створено однойменний онлайн ресурс, який дозволяє громадянам відправляти запити на публічну інформацію. З моменту створення, за допомогою сайту Доступ до правди було надіслано більше 15 500 запитів на публічну інформацію. На даний момент сайт є найбільшою в Україні базою розпорядників публічної інформації

Міжнародний конкурс «Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни» було засновано у 2011 році. Він поєднує активізм та різного роду креативні практики. Традиційно на конкурс приймаються роботи, тематично пов’язані із захистом свободи слова, доступу до публічної інформації, протидії цензурі, а також присвячені спеціальній темі року. У 2016 році такою темою стала «Корупція – це…».

snimok-yekrana-2016-11-17-v-12-33-12-pm

 

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

13 − 5 =