ЖАДАН: Ми дуже любимо приїздити до Кременчука!

в "Город/Цитатник"

Остання моя розмова із Сергієм Жаданом у Кременчуці відбулася наприкінці минулого літа. Поет із власним ска-панковим гуртом «Собаки у космосі» відвідали Кременчуцьку виховну колонію та вкотре дали комерційний концерт, який цього разу пройшов у кременчуцькій галереї сучасного мистецтва QБ.

Зі слів ЖАДАНА запам’яталося наступне:

Про геополітику та перспективи України, внутрішні й зовнішні

Не варто тішитись ілюзіями про світову підтримку України, адже Європа серед іншого має й пропутінські налаштування. Особливо це відчутно у Східній Німеччині. Там панують такі настрої, котрі базуються на почутті провини німців перед Росією. Цим і мотивується підтримка, котра висловлюється на адресу останньої. Насправді ж все простіше, купа російських грошей крутиться тут у бізнесі та промисловості, тому політика як лакмус, відображає стан речей, пов’язаний з фінансами.

С. Жадан
Фото — Олександр Грінченко

Про категорію свободи та відповідальність за неї

Свобода — це перш за все відповідальність. Ія наголошую на цьому. Проте українське суспільство цього у масі своїй ще, нажаль, не усвідомлює. Нам з дитинства розповідають, що потрібно мити руки перед тим, як сісти за стіл. Втім, ніхто не говорить, що станеться, за умови, якщо цього не зробити. Нам не пояснюють наслідків. Тому діти виростають в дорослих людей, таких собі інфантилів, що лишаються на стадії підліткового мислення. В кінцевому результаті ми не готові братии на себе відповідальність за власні дії і якісно змінювати світ довкола себе. Іншого рецепту робити це — просто не існує! Щоб перетворитись на європейське самосвідоме суспільство, українцям варто перебороти себе самих і подолати той суспільний інфантилізм, котрий блокує якісні зміни в основі суспільства. Без цього у нас нічого не вийде. Ми мусимо навчитись бути самостійцними і самосвідомими.

Про улюблений вініл та найкращий подарунок на день народження

Я збираю вінілові платівки, звожу їх зі всього світу. Старі, нові, ті, що вже використовувались і жили. Тому отримати ще одну у свій черговий день народження — ніколи не буде зайвим. Втім, напевно, найкращий подарунок – мати у свій день народження власний концерт!

Жадан про Кременчук та власне повернення

Ми дуже любимо приїздити до вас у Кременчук. Це місто стало для нас особливим, адже тут мешкають наші друзі. Чому би не навідатись до них, коли є потреба у спілкуванні та нових зустрічах? Ми завжди веземо звідси купу позитиву. І завжди прагнемо повернутись! Тож, наступного разу станеться так само і ми обов’язково приїдемо до вас, наприклад, в рамках туру нашого нового альбому!

Сподіваємось, новий, четвертий студійний альбом під назвою «ПСИ» дійсно приїде до Кременчука разом із «Собаками» та поетом Жаданом. Наразі гурт уже «катає» країною синг до нього, з інтригуючою назвою ЗА#БАЛИ (ВИБОРИ). У травні містами України розпочнеться низка презентацій альбому. Лишилось дочекатися і нам!

ЗАЪБАЛИ_Жадан

Детальна інформація щодо нового альбому міститься на офіційній сторінці ЖАДАНА у мережі Facebook.

Автор матеріалу — $mirnoVa

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

шестнадцать + девять =