Східні міста України отримують книги від культових українських сучасників

в "За городом"

Обласна Луганська бібліотека в Старобільську вчора отримала пакунок книжок від Сергія Жадана та видавництв «Фоліо» й «Основи».

— Відвідали Луганську обласну бібліотеку імені Горького, яка нині знаходиться в Старобільську. Привезли кілька пачок книжок, домовились про наступні проекти, — повідомляється на офіційній сторінці автора. — Приємно бачити в бібліотеці велику кількість книжкових новинок, приємно, що українські видавці не забувають про український Донбас, підтримують бібліотеки. Коли Луганська обласна повернеться в Луганськ, де вона й має знаходитись, ці книги обов’язково знайдуть там свого читача. Поки що біблотека обживається в Старобільску й стає справжнім центром культурного та творчого життя в місті.

Величезна подяка за літературу Видавництво Основи та особисто Дана Павличко (Dana Pavlychko), подяка за дитячу та методичну літературу Видавнича група «Основа», традиційно дякуємо Красовицкий Александр та Видавництво Фолiо. Старобільчан закликаємо відвідувати бібліотеку, цікавитись новими надходженнями — там справді багато цікавого та несподіваного. Працюємо далі.

Редактор $mirnoV@

 

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

девять + восемнадцать =