Достойні художні українські проекти «рвуть» Париж! (Фоторепортаж з екпозиції)

в "За городом"

Достойним українським проектом з легкої руки письменниці Ірени Карпи охрестили в мережі паризький вернісаж українських дизайнерок, що відкрився 20 січня та триватиме тиждень, до 28 січня. Основна тема виставки: «Жінка в сучасному світі». На виставці в день відкриття утворився повний аншлаг. Телевізійні свідчення з місця події зафіксували журналісти телеканалу «Інтер».

«Недостатньо кохана, недостатньо гарна, недостатньо тонка..» Сучасна жінка, на думку дизайнерок та авторів проекту, готова стерти ці стереотипи, лишаючись жіночною за будь-яких обставин, бо жіночність — це природа, а не лук.

Саме про це нова виставка в українському культурному центрі в Парижі під назвою «Ефект Хризаліди». Хризаліда — це золотава лялечка, з якої необдмінно виходить метелик, що вражає красою та витонченістю. Цей символ авторки асоціюють з природньою жіночністю жінки, яка проглядає крізь сучасні штампи відносної привабливості.

В експозиції представлено незвичайні картини та інсталяції Дарії Балової та витинанки Дарії Альошкіної.

— Місцевої публіки було як ніколи, сьогодні з 8 ранку обривають дроти посольства, питають, як попасти на виставку, — вже наступного дня коментує культурна аташе України у Франції Ірена Карпа, яка до всього переконана, що виставка демонструє самобутність української культури європейському світу.

Фото — Facebook Ірени Карпи

Редактор $mirnoV@

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

шестнадцать + восемь =