НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ: батареї Tesla триматимуть заряд десятиліттями

в "За городом"

Ілон Маск, який планує вже у найближчому майбутньому відправити людей з екскурсією на Марс, не зупиняється у винаходах. Його нові батареї, за попередніми прогнозами, розраховані «на віки»!

snimok-yekrana-2016-11-03-v-11-36-29-am

Компанія «Tesla» віднайшла нові батареї, що триматимуть заряд безкінечно довго і дозволять людині у буквальному сенсі на все життя забути про необхідність замінювати їх. Більше того, вірогідно, такі батареї навіть переходитимуть у спадок, адже якщо 10% їхньої роботи складатиме майже 30 років життя людини, то нескладно вирахувати, що повний заряд розраховано на років так зо 300. Неймовірно, чи не так?

— Нові дані показують, що батарея Тесли деградує тільки на 10% після 800 тис км, іншими словами якщо їздити по 30 тис км в рік то через 26 років у Вас всерівно буде 90% її ємкості;) — про це написав у Facebook кременчуцький політичний активіст Олег Попенко. Чоловік не приховує захоплення таким станом речей та висловлює прикрість з приводу стану вітчизняної науки і техніки, мовляв, «а у нас гроші під матрасом тримають».

Джерело інформації — electrek.co

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

двадцать + шестнадцать =