Пізнавати Україну тепер простіше за новою креативною книгою-мандрівкою!

в "За городом"

Все найцківавіше про Україну відтепер буде зібрано в одній книзі-мандрівці — мотиваторі для вивчення країни та презентаційному виданні водночас. Історичні та маловідомі факти про нашу батьківщину, українською та англійською мовами — тепер як для українців, що прагнуть краще вивчити свою країну, так і для мандрівників з інших країн. Детальніше про проект — далі в матеріалі.

Особливістю проекту є те, що він втілений у форматі графічних карт, котрі лаконічно та за допомогою сучасної мови дизайнерського візуалу говорять до користувача про українців, їхній побут, історію та традиції. Мета і ціль проекту також представлена в коротких слоганах на тлі витриманих в одній стилістиці яскравих картинок з символічними зображенями національних героїв, видатних діячів та історичних місць України.

Книга з’явиться в усіх книгарнях країни у травні 2017 року і буде опублікована трьома мовами.

Вже сьогодні, 25 грудня, офіційно починаються зимові свята — зі святкування католицького Різдва. Саме тому час замислитись про подарунки. До речі, подарунки бувають різними: не знаємо, що готуєте ви, а от, наприклад, маєток у Білій Церкві, що зараз перетворився на дендропарк «Олександрія», теж був подарунком! Коронний гетьман польський, граф Ксаверій Браницький подарував парк дружині Олександрі.

Розповідає книга-мандрівник і про діячів культури та науки, долі яких так чи інакше пов’язані з Україною. Тут наводимо пост про чотирьох Нобелівських лауреатів. Економіст Саймон Кузнець навчався у Харкові, там само працював фізик Лев Ландау. Біолог Ілля Мечников народився у Харківській області, а біохімік Зельман Ваксман — уродженець Вінничини. Слідкуйте за нашою сторінкою, згодом ми детальніше розповімо про кожного з них!

Багата Україна й культурними надбаннями. Відтак, понад 6000 писанок знаходиться у музеї міста Коломиї. Це — найбільша колекція писанок у світі! До речі, будівля музею також унікальна: вона являє собою писанку з кольорового скла висотою 13,5 м.

Одна з найвагоміших постатей в українській філософії та педагогіці — поет і просвітитель Григорій Сковорода — також увійшов до переліку відомих особистостей книги-мандрівника. Одна з найважливіших теорій мандрівного філософа — про сродну працю. Він вважав, що якщо людина займається тим, що любить та до чого має хист, то буде найщасливішою на світі.

Історичні факти, наведені в мандрівнику, свідчать про давнішній орієнтир України на міжнародні зв’язки та дружбу з європейськими країнами. Частина істориків вважає 2 грудня початком князювання Ярослава Мудрого на Київському престолі. Князь, який посідає перше місце у рейтингу «Великі українці», відомий також укріпленням міжнародних зв’язків. Його доньки стали королевами Франції, Норвегії та Угорщини.

Автори «Книга-мандрівка. Україна» — креативна агенція, дизайн та продакшн студія Green Penguin Media: творча команда авторів, дизайнерів, ілюстраторів, райтерів та продюсерів, яка працює над цікавими авторськими ініціативами.

— Ми задумали показати культурну спадщину України, — говорить продюсер проекту Ірина Тараненко. — Адже її можливості розвитку та туристичний потенціал надихають. Нам дійсно є чим пишатися, і хочеться донести це почуття до кожного українця! Наша країна давно відчуває потребу у подібній ініціативі, що об’єднає усіх, хто пишається нею та прагне дізнатись про неї більше.

Замовити примірник путівника можна ТУТ

Електронна візитівка книги — за посиланням

Редактор $mirnoV@

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

11 − девять =