Завтра українська столиця святкуватиме День Державного Прапора України

в "За городом"

За офіційною інформацією сайту Київської міської державної адміністрації, 23 серпня у Києві традиційно відзначатимуть День Державного Прапора України. Масштабні урочисті заходи заплановано та затверджено відповідним розпорядженням голови КМДА Віталієм Кличком щодо святкування 25 річниці незалежності України. В публікації наведена програма столичних святових заходів.

dn

«23 серпня, напередодні 25-ї річниці незалежності, у Києві відбудеться традиційне відзначення Дня Державного Прапора України. Плануються церемонії урочистого підняття Державного Прапора на Софійській площі, біля будівлі Київської міської державної адміністрації та в районах міста.

Цього ж дня, згідно з підписаним розпорядженням КМДА, заплановане вручення паспортів громадянина України шістнадцятирічним юнакам і дівчатам столиці, які досягли значних успіхів у навчанні, спорті, мистецтві (вул. Хрещатик, 36)», — зазначено в документі.

Грандіозні заходи, присвячені 25 річниці Незалежності України, безумовно, також матимуть місце.

parad(1)

У середу, 24 серпня, відбудеться приурочений 25-ї річниці незалежності України військовий парад та святкові концерти протягом всього дня. Вечірній концерт на честь 25-ї річниці незалежності України відбудеться о 21:00 на головній площі країни.

Всі події транслюватиме телерадіокомпанія «Київ», де о 12:00 годині у святковій студії разом із провідними експертами ведучі розмірковуватимуть на теми: що таке незалежність, яку ціну заплатив за неї український народ, та що необхідно зробити, аби цю незалежність зберегти. Серед запрошених гостей – історики, дипломати, герої АТО, діячі культури та спорту, які прославили Україну на весь світ, а також ровесники Незалежності – 25-ти річні українці, які вже сягнули вершин у різних галузях. Також з Днем народження Україну в ефірі привітають наші співвітчизники з інших міст та країн.

nezalej_650x410

Затверджена програма заходів до Дня Незалежності України: 

Зокрема, на 23-24 серпня заплановані виступи артистів і музикантів, виставка фотографій героїв антитерористичної операції і патріотичних hand-made робіт на Софійській площі.

Пісенні флеш-моби на площах та вулицях Києва та фінальний концерт дитячого хору «Music Camp International» на площі біля Софії Київської.

Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Ти у серці моїм, Україно!» на сцені комплексу «Співоче поле» в Печерському ландшафтному парку. Також відбуватимуться флеш-моби та розважальні заходи на Хрещатику.

1408085710_7

24 серпня у День 25-ї річниці незалежності України, окрім офіційних церемоній покладання квітів до пам’ятників Тарасу Шевченку та Михайлу Грушевському, вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні на вул. Інститутській, покладань квітів у районах міста до пам’ятників видатних діячів українського державотворення, пройде Парад військ вулицею Хрещатик та Майданом Незалежності.

На 23-28 серпня заплановані флеш-моби «Більше, ніж символ. Підпиши прапор для бійця».

Таким чином, 25-ту річницю незалежності України Київ відзначить достойно. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

12 + 9 =