Президент видавництва MERIDIAN CZERNOWITZ кличе кременчужан в літню літературну Одесу

в "Персона/Цитатник"

Вчора, 25 травня, до Кременчука завітали культові гості. Разом із з метром, живим класиком, письменником, поетом та музикантом, людиною-епохою в українській літературі та інформаційному вітчизняному просторі загалом — Юрієм Іздриком – зі студентами Кременчуцького політехнічного університету ім. М. Остроградського поспілкувався Президент чернівецького видавництва MERIDIAN CZERNOWITZ Святослав Померанцев. Культурний діяч у приватній розмові з журналістом GAZETA.NET.UA розкрив деякі секрети видавничої справи та запросив кременчужан на літній літературний фестиваль до Одеси.

ЦИТАТНИК:

МЕРИДІАН ОДЕСА — подія безпрецедентна. Адже, вперше в Українському місті, впродовж усього літа, протягом майже кожних вихідних, в Одеському Зеленому театрі, нещодавно відновленому за кошти місцевих меценатів, проходитимуть літературні вечори.

МИСТЕЦЬКЕ ЛІТО В ЗЕЛЕНОМУ ТЕАТРІ — це читання, літературні перформанси, музичні концерти відомих сучасних українських письменників та їхніх гуртів. «Жадана та Собак», наприклад.

Як сказав Сергій Вікторович Жадан, кожне місто України може позаздрити такій концентрації видатних літераторів у такі пролонговані строки.

Національного значення, на мій погляд, проект буде втілено в життя разом із нашими партнерами — театрально-парковим простором «Зелений театр», за що їм велика подяка. Такий проект конче потрібен країні саме тепер, коли курортна зона через зрозумілі причини змістилася з Криму в Одесу. Саме там відпочиватимуть українці цього літа.

Інтелектуальна публіка повинна мати свій майданчик для вдоволення власних культурних потреб. Такою вільною зоною стане МЕРИДІАН ОДЕСА біля моря. Тож, запрошуємо і кременчужан!

13242328_948050645313469_174423774_o-810x810
Програма фестивалю МЕРИДІАН ОДЕСА

Про справи видавничі

zhadan_odessa18
Президент MERIDIAN CZERNOWITZ Святослав Померанцев

Практика світових видавництв є такою, що автор надає текст і не має жодного відношення до оформлення власної книги.

MERIDIAN CZERNOWITZ є навіть не видавництвом з цієї точки зору. Швидше, літературною агенцією у класиному вигляді. Адже, всі автори, котрих ми видаємо, або самі створюють тіло книжки, або залучені до цього процесу.

Автори часто незадоволені результатом — якою вийшла книжка. Я співпрацюю з кращими авторами сучасної української літератури. Всі вони — є моїми друзями. Саме тому ми в першу чергу задовольняємо потреби власних клієнтів — наших авторів.

Натомість, у класичних видавництвах першочерговим є потреба задовольнити читача. Бо видавнича справа — це бізнес, у якому читацький попит визначає кон’юнктуру ринку.

SUMMA

Один літературний агент днями повідомив мені, що, на його думку, щойно видана нами книжка Іздрика у співавторстві з Нестерович «SUMMA» не продаватиметься через те, що на її обкладинці нічого не зображено, окрім лапок внизу, обкладинка просто біла.. Мовляв, вона загубиться на полицях. Мене це не обходить. Автор хоче саме таку обкладинку — і це закон. Він її має. Це основний принцип нашої роботи з авторами.

Використані в матеріалі фото взяті на офіційному сайті видавництва www.meridiancz.com та у вільному доступі Інтернет-мережі.

Автор матеріалу $mirnoVa, записано зі слів співрозмовника

 

 

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

9 − 5 =