Навчитись планувати власні цілі та час пропонує столична «Інша освіта»

в "Постер"

Поект «Інша освіта» проводить передноворічний тренінг, який допоже його учасникам спланувати майбутній рік! Тренінг розрахований, як для громадських активістів, так і для усіх бажаючих. Навчитися таймінгу та вмінню вдало планувати власні цілі — тепер може кожен!

Ретріт-тренінг «Навчити 2017 рік своїм цілям», в рамках якого учасники зможуть провести внутрішню роботу над собою, відбудеться 17 грудня в офісі ГО “Інша Освіта” у Києві.

— Грудень та січень часто переповнюються святковою метушнею – яка є дуже приємною та потрібною, але відволікає нас від якісного підбиття підсумків року та ґрунтовного цілеполагання на наступний. Саме тому Інша Освіта створила цей особливий одноденний рертіт-тренінг, в рамках якого ви зможете завершити, підсумувати та відпустити 2016 рік та амбіційно запланувати, запрограмувати та стартувати 2017 рік ще до до початку масових святкувань. Адже найкращий подарунок самому собі – це правильно спланований рік! — наполягають організатори тренінгу. 

Що можна подарувати собі за цей насичений та важливий рік? Як відсвяткувати та закріпити свої успіхи… та поставити ще амбіційніші – та ще реалістичніші цілі – на новий рік?

Відповідь організаторів тренінгу – натхненною та наполегливою роботою над своїми планами на суботньому ретріті-тренінгу від Іншої Освіти. Усіх бажаючих запрошують в малій групі прорефлектувати важливий 2016 рік та спланувати ще більш проривний 2017 рік у передноворічній творчій атмосфері.

— Плануватимемо усвідомлено та холістично, з напрямком на розвиток, екологічність цілей та досяжність в поєднанні зі здоровими амбіціями, — наполягають організатори.

Запрошуємо всіх, хто:

  • прагне усвідомлено планувати власний розвиток, керувати змінами та успіхами у своєму житті;
  • хоче знайти зручну систему планування для себе – все одно, чи ви вважаєте себе найбільшим прагматиком чи людиною-хаосом,
  • відсвяткувати та закріпити свої успіхи за цей важливий рік,
  • подарувати собі день, в якому можна побути наодинці з собою та своїми цілями,
  • надихнутися на проривний та особливий 2017 рік.

Деталі ТУТ

Захід платний

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

14 − два =