Українські письменники розкажуть про структуру українського ДНК

в "За городом/Постер"

Клуб сімейного дозвілля запрошує 16 листопада в Галерею «Дукат» на презентацію книжкового проекту «ДНК». Книжка «ДНК» — творчий експеримент сімох українських письменників — Сергій Жадан, Юрій Винничук, Ірена Карпа, Олександр «Фоззі» Сидоренко, Макс Кідрук, Андрій Кокотюха та Володимир Рафєєнко реалізували спільний літературний проект, фантазуючи на тему генетичної пам’яті.


14732277_1634084843284179_1955503887156369944_n

У той же час, книжка «ДНК» — це історія звичайного українського студента престижного китайського університету, який у не надто віддаленому майбутньому стає піддослідним у науковому експерименті: розшифровка генетичного коду дасть йому змогу особисто пережити найяскравіші моменти з життя предків. Сім історій у книжці — сім спогадів, які дивним чином зберігалися десь у структурі ДНК нащадка протягом 150 років, до далекого 2057-го. Це сім переконливих голосів і науково-фантастичний роман неочікувано перетворюється на правдиву розповідь про батьків і Батьківщину.

Нові спогади склалися в приголомшливу, жорстоку у своїй правдивості історію країни: правда народовців кінця ХІХ століття, правда французьких емігрантів, правда селян з ядерного полігону Харківщини, правда переселенців з охопленого війною Донбасу — усе це в ДНК Чумаків.

16 листопада 19:00
Галерея «Дукат»
Київ, вул. Рейтарська, 8Б
Вхід — 50 грн (благодійний внесок, кошти підуть на придбання освітніх товарів для дітей Станично-Луганського району).

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

шесть + три =