Жіночі історії — для життя та грантів

в "За городом/Постер"

«International Women’s Media Foundation» (IWMF)  за підтримки «The Secular Society» пропонує гранти для підготовки історій, що впливають на життя жінок. Жінки-журналістки, які мають не менше трьох років професійного стажу, можуть прийняти участь у цій програмі та подавати заявки на участь у конкурсі. Детальніше — далі.

1-zhinky-razom

International Women’s Media Foundation (IWMF)  за підтримки The Secular Society пропонує гранти для підготовки історій, що впливають на життя жінок. Жінки-журналістки, які мають не менше трьох років професійного досвіду, можуть подати заявки на ці гранти.

jenerasyon-kadinlari

Проект спрямовано на підтримку роботи над журналістськими матеріалами, присвячених питанням, які впливають на повсякденне життя жінок і дівчаток у всьому світі.

Гранти, середній розмір яких 5 000 доларів, призначені для оплати робіт, пов’язаних з підготовкою  таких матеріалів: транспортні (квитки, включаючи авіаквитки, і оплату роботи водіїв), логістика, вартість віз, а також оплата праці місцевих підрядників і перекладачів.

Заявки приймаються до 1 грудня.

kobiety-razem-obejmujc485-sic499-artistclaudia-tremblay

Для отримання додаткової інформації, завітайте на сторінку Міжнародного Фонду Жінок в журналістиці (IWMF) 

Джерело — Громадський простір

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

6 − 5 =