Національний корпус Націоналіст Кременчука запрошує кременчужан вшанувати пам’ять Героїв Крут

в "Город/Постер"

Вже 29-го січня, в цю неділю, кременчужан запрошують долучитися до смолоскипної ходи на честь ГЕРОЇВ КРУТ, з нагоди річниці бою українських студентів з радянською військовою ордою під станцією КРУТИ!

Майже 99 років тому, 29 січня 1918-го року відбувся бій на станції Крути. Цей бій став прикладом самовідданості та самопожертви партіотично налаштованої української молоді, яка стала на захист Української державності.

Саме студенти стали на захист Києва від загарбання більшовицькими військами, як майже через сто років студенти стали на захисті проєвропейського майбутнього України і спровокували Євромайдан!

У нерівному бою, студентам вдалось вбити близько 300 більшовиків, хоча кількісна перевага була на стороні комуністів. Крутянці, на відміну від більшовиків, проявили надзвичайно високий бойовий дух та готовність битись до смерті.

Ця подія є ще одним беззаперечним доказом того що патріотично налаштована Українська молодь, як 100 років тому, так і зараз, є основою захисту нашого суверенітету, державності та незалежності Української держави.

Організаторами ходи у Кременчуці виступає Національний копус Націоналіст Кременчука, що провели у нашому місті пам’ятний мітинг на честь Дня Соборності України на площі Незалежності 22 січня біля стели Героїв небесної Сотні.

Хода розпочнеться о 18:00. Збір учасників — біля будинку культури Кредмаш. 

У Києві 29 січня також відбудеться смолоскипна хода на честь 98-ї річниці бою під Крутами. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє ВО «Свобода» та 112 канал.

Збір учасників розпочнеться о 18:00 біля станції метро «Арсенальна». Марш пройде вулицею Мазепи, алеї Героїв Крут до церкви на Аскольдовій могилі, де поховані загиблі під час бою під Крутами і бійці АТО.

Джерело головного фото до матеріалу — ua.112.ua

$mirnoV@

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

пятнадцать + 11 =