Парламентські дебати в Британському форматі сталися у Кремені

в "Город"

1 та 2 жовтня серед учнів шкіл у Кременчуці пройшов Дебатний турнір «Кубок кременчуцької міської ради». Захід було проведено  за ініціативи Кременчуцького дебатного клубу, підтримки Кременчуцької міської ради, міського голови, департаменту освіти та управління у справах сім’ї, дітей та молоді Кременчуцької міської ради.

14462886_10210880182264461_4830842168107405617_n

В суботу, 1 жовтня, в Кременчуцькому національногму університеті імені Михайла Остроградського 0 10:00 відбулося відкриття турніру. Турнір пройшов за Британським форматом парламентських дебатів. Фінішував турнір 2 жовтня.

Парламентські дебати в Британському форматі представляють собою модель Британського парламенту (звідки й прийшов цей різновид Дебатів). У раунді одночасно беруть участь 4 команди по 2 особи в кожній. Команди представляють позиції двох сторін – Уряду та Опозиції.

Кращими спікерами визнано членів команди Дебатний клуб «Геліос» (Романюк Богдан, Каракуца Олена). Обидва учасника набрали однакову кількість спікерських балів, тому ми не змогли визначитись та це почесне звання надоно команді : )

Переможцями турніру стала команда «Сталевий Пакт» (Пилипенко Даніїл, Шкурко Богдан).

Тема фіналу прозвучала так: «Ця палата вважає, що батьки, які бажають усиновити дитину, не мають її обирати.»

Після турніру школярі зіграли з суддями. Тобто ті, хто хотіли, могли спробувати зіграти з авторитетом. Команда складалась з одного судді та одного школяра.

Додаткова інформація в групі турніру: https://vk.com/kremendk

$mirnoVa

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

15 − девять =