Програма Солодкого Фесту Кременя: насолоджуйтесь!

в "Город/Постер"

Вже о 10:00 ранку сьгодні, 24 вересня, на центральній площі міста стартує солодке свято — відзначення Дня народження Кременчука. Сцена на місці, готовність — бойова! Щоб не заблукати, орієнтуйтесь по карті фесту. Її електронний аналог — в матеріалі. На площі роздаватимуть друковані, їх було надрукувано аж 10 тисяч примірників!

Палатки із солодощами провідних кондитерів міста, солодкі пригощання, рекорди та маса сюрпризів — усе це чекає на кременчужан протягом двох днів.

plan_ob

В рамках вечірньої програми суботи, з початком о 20:00 — пісочна анімація від колишньої кременчужанки, що нині мешкає у Ризі. Тетяна Гавриленко в реальному часі, прямо на сцені, за допомогою золотого піску створить мистецькі «солодкі історії» про наше місто, головними героями якого стануть самі кременчужани. Анімаційні святкові сюжети автора транслюватимуться на великий екран.

plan

Опісля виступу художниці Sand-art —  феєрична та неперевершена Оля Полякова. Вечір неділі, 25 вересня, й святкове закриття фестивалю пройде під музику ТНМК, з 21:00. Круто й жваво! Насолоджуйтесь.

Деталі на порталі www.kremenchuk.top

P.S.: в ці дні проїзд у міських тролейбусах буде безкоштовним. Зі святом Вас, кременчужани!

$mirnoVa

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

двенадцать − 7 =