В рамках благочинного проекту «Подаруй надію» у Кременчуці стартувало вручення подарунків

в "Город"

У Кременчуці почалося вручення подарунків в рамках благочинного проекту «Подаруй надію». Презенти до свята вже отримали школярі 1, 20 та 21 шкіл. А саме завтра, 6 січня, на Різдво, відбудеться вручення решти подарунків іншим школярам з особливими потребами. Пройде воно в офісі організації «Нове серце» за адресою вулиця Переяславська 55а. Долучитись можуть усі бажаючі.

Різдвяний проект «Подаруй надію» проходить у школах міста та реалізовується при підтримці Кременчуцького департаменту освіти, громадських організацій «Армія добра» та «Нове серце».

В його рамках педагогічні колективи та школярі приймають участь в наповненні «чарівних скриньок» — спеціальних коробочок — з єдиною метою — допомогти тим, хто знаходиться поруч з тобою.

Перші кольорові подарункові коробочки отримали школи №1, №20, №21 та №25.

— Для нас приємно, що змогли організувати проект «Подаруй надію» в школі. Педагогічний колектив підтримав цю акцію і зібрав подарунки, щоб діти пільгових категорій відчули, що є такі свята, як Новий рік та Різдво Христове. Наша школа особлива. В ній навчаються учні із сімей, які потребують соціальної допомоги та підтримки. Тридцять дітей проживають у гуртожитку школи, так як вдома не мають необхідних умов для навчального процесу, — прокоментував ситуацію директор школи-інтернату №21 Деньга Олександр Анатолійович розповідає.

— Цікаво проект пройшов у школі №1. Педагоги та учні влаштували дитяче свято з врученням подарунків. Сподобалися вірші, пісні та фокуси, — наголосили організатори та висловили подяку партнерам, — дякуємо нашим партнерам, які підтримали даний проект: мережа магазинів «Книголенд», «Авторадіо», GAZETA. NET.UA, Cфера, 05366 com.ua, газета «AVтограф», Міське дитяче об’єднання «Армія добра», дитячі заклади оздоровлення та відпочинку «Зоряний» та «Супутник», Изумрудный Городок, видавництво «Християнська Зоря», Re-models. Подарункові коробочки також наповнюють євангельські церкви: Нове Покоління, Джерело Життя та Слово Істини.

Зареєструвати дітей, які потребують турботи та підтримки, можна за телефоном —

096 00 83 900. 

Джерело — interkremen.org

1 Comment

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

три × один =