Співавтори власних романів, видавці брати Капранови знову зустрілися з кременчужанами

в "Персона/Цитатник"

Одну з бібліотек філії Кременчуцької міської бібліотеки для дорослих широко відомі в Україні та за її межами українські громадські діячі, письменники та публіцисти, брати-близнюки Віталій та Дмитро Капранови відвідали 2 червня. Нагадаємо, це з Кременчуком трапилось не вперше. Втім, цього разу літератори привезли спраглій публіці, що просто-таки розмела книжки знаних авторів за кільканадцять хвилин, свій новий роман.

Новий твір письменників має назву «Забудь-річка» і в ній є герой з Полтавщини. Усміхнені та приязні два брати, як дві краплі води схожі один на одного, доповнювали один одного під час спілкування із кременчуцькими журналістами, запам’ятовуючись глибиною та лаконічністю думок. Не дивно, що злагода, яка панує між братами, утворила плідний літературний союз. Настільки вдалий, що книги авторів кременчужани чекають і розкуповують у кількості декількох екземплярів в одні руки. Пояснюють такий стан речей просто:  беруть для себе, родичів та друзів.

ЦИТАТНИК:

Слова – це спосіб осягнути те, що можна осягнути.

Про слова:
Слова – це спосіб осягнути те, що можна осягнути. Слова – це спосіб пробудити в людині ті самі думки, котрі є у тебе самого.

Про процес читання:
Читання – це творчий процес, а людина, котра читає, відповідно, є творцем. До всього, читання — ще й духовна практика обов’язково.

Kapranovy
Фото братів Капранових з Вікіпедії

Про книгу:
З книги почалась людська цивілізація. Вона є щоденним раціоном культури для кожної нормальної людини.

Про літературу та її магію:
В наших книгах, навіть якщо ми, спираючись на історичні факти, використовуємо іншомовні терміни чи слова, вкладаючи їх в уста іноземців, все зрозуміло. Інтуїтивно. Якось так склалося.

1
Капранови у спілкуванні з кременчужанами

З Україною через 20 років неодмінно станеться кропітке, але щастя.

Про майбутнє України:
З Україною через 20 років неодмінно станеться кропітке, але щастя. Українці ніколи не заспокояться і ніколи не терпітимуть панщини. Саме тому в майбутньому нас без сумніву чекає бойове, але переможне щастя!

maxresdefault
Публіцистів Капранових легко сплутати між собою

Про Інтернет-мережу:
Інтернет — це система розповсюдження данних за допомогою дротів (подумавши і швидко зорієнтувавшись) і не дротів. Загалом – нічого 😉

Брати Капранови на відео читають уривок зі своєї нової книги «Забудь-річка»:

Більше відео з презентації книги Капранових «Забудь-річка» у Кременчуці на www.youtube.com – words — у пошуку

Автор матеріалу $mirnoVa

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

3 × 4 =