Пинзеник обіцяв.. А як насправді змінилося українське суспільство?

в "Персона/Цитатник"

Майже два роки тому, у жовтні 2014, напередодні парламентських виборів, після виборів президентських, в результаті яких  очільником України та її головнокомандуючим став Петро Олексійович Порошенко, до Кременчука завітав знаний гість. Колишній міністр фінансів України часів Віктора Ющенка, експерт з економіки, між рядків агітував підтримати Блок Петра Порошенка на майбутніх виборах, котрий, власне, і представляв, і розкрив деякі факти про можливі реформи в країні. Що змінилося з того часу, і чи змінилося хоча би щось, — маємо змогу проаналізувати, познайомившись з матеріалом.

ЦИТАТНИК:

Криза в країні — це шанс. Важливо його правильним чином використати. Для України — він цього разу, цілком можливо, останній.

izobrazhenie_007_2

Команда, що прийде в новий парламент зараз, після Майдану і всього того, що пережила країна та її народ, я вірю, буде проукраїнською. Вона не має жодного права на помилку!

Наразі діра в бюджеті складає 965 млн. гривень. Нічого подібного в економічній історії України ще не було. З цим терміново необхідно щось робити. (Станом на осінь 2014 року — ред.)

Пинзеник 1

Суттєво важливо зменшити кількість чиновників у країні та вкладати гроші в розвиток її сільського господарства. Багатство українських чорноземів ніхто не відміняв.

Реформи, про які говорив Президент у передвиборчій програмі, то не повний їхній перелік. Багато чого додається і висвітлюється в ході самої роботи. Це світова практика.

Стан економіки України наразі лякає закордонних інвесторів. Скажіть мені, хто вкладатиме гроші в розвиток бізнесу у суспільстві, де не працює законодавсто і діється казна-що? Слід скасувати ризики для розбудови бізнесу — і прийдуть інвестиції.

Пинзеник 3

Розвиток економіки України — це зміна свідомости суспільства, викорінення корупційних схем, досягнення прозорості ведення бізнесу, та як наслідок, робота із закордонними інвестиціями. Ми маємо показати себе світу із найкращої сторони. Ми маємо переконати світ: нам можна довіряти.

Так само нагально Україна потребує глобальної розбудови промисловості.

Суспільство знаходиться десь унизу, і нам конче необхідно почати підніматися вгору!

Фото, використані в матеріалі, знаходяться у вільному доступі в мережі Інтернет

Автор матеріалу $mirnoVa, записано зі слів політика, Кременчук, 2014

Коментарі відкриті для обговорення реальних змін і реформ, які, на Вашу думку, мали місце, чи так і не відбулися в Україні! Що ми маємо наразі? Чи співпадають очікування з втіленим станом речей? За яким сценарієм країна розвиватиметься далі?

 

 

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

десять + 8 =