Культовий ГОГОЛЬ FEST триватиме в українській столиці впродовж ще 5 днів

в "За городом/Постер"

У Києві триває IX Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва ГОГОЛЬFEST. Подія об’єднує в своїй програмі проекти відомих брендів і організацій. Акцент на об’єднанні і спільній творчості становить один з меседжів фестивальної концепції цього року «ГОГОЛЬFEST.ВАВИЛОН».

14067449_1072805659479440_8373857440030649624_n

Джерело gogolfest.org

— Ми знаходимо спільну мову, створюємо культурний код, здатний об’єднувати протилежні полюси. Ми формуємо Платформу для нового сюжету, який від безодні  повертає до мрії. Це точка, де люди об’єднуються навколо мрії, вчаться довіряти один одному і разом рухаються до мети … — наполягають організатори фесту.

Нагадаємо, що в цьому році ГОГОЛЬFEST створюється в партнерстві з креативним кластером Арт-завод Платформа  який стане новим місцем сили для сучасного мистецтва. Фестиваль пройде з 16 по 25 вересня на території  Арт-заводу Платформа (вул. Біломорська, 1).

Програма фестивалю охопить понад  10 напрямків. Серед топ-подій фестивалю — новий перформанс фрік-кабаре Dakh Daughters на відкритті фестивалю, дві вистави від легенди світового театру Оскараса Коршуноваса, прем’єра опери-цирку «ВАВИЛОН» від режисера Влада Троїцького і творців опери «IYOV» Романа Григоріва і Іллі Разумейка, концерти ізраїльських, швейцарських і голандських виконавців академічної музики, хореографічна постановка Чеві Мюрадай (Іспанія) і десятки інших подій.

Одним із наймасштабніших напрямків фестивалю стане альтернативна музика. Якість програми головної музичної сцени забезпечують творці фестивалю Atlas Weekend концерт-хол ATLAS`, які в цьому році провели найамбітніший музичний фестиваль за всю історію незалежної України, а вже восени в партнерстві з ГОГОЛЬFEST, готуються представити свою ATLAS` Stage. В рамках спецпроекту на ГОГОЛЬFEST глядачі зможуть почути справді зіркових виконавців, імена яких будуть оголошені найближчим часом.

Як завжди, ГОГОЛЬFEST представляє багато проектів, створених за підтримки іноземних партнерів. Найбільшим міжнародним проектом ГОГОЛЬFEST-2016 є програма «Литовського фокусу», яка стане кульмінацією спільного Міждержавного проекту Литви і України «Литва-Україна. Культурне партнерство 2016». В рамках «Литовського фокусу» буде представлено сім спектаклів театрального, хореографічного, музичного і дитячого напрямків.

Кожен з напрямків фестивалю створюється в колаборації з досвідченими культурними діячами. Так, візуальну програму очолить відомий куратор, галерист і арт-консультант Євген Березницький. Роботу відразу трьох кінотеатрів курує засновник об’єднання «СУК» (Сучасне Українське Кіно) Валерія Сочивец. Напрямок хореографії очолює Христина Шишкарева (Totem dance group). Багатьох інших партнерів і учасників організатори обіцяють анонсувати вже за кілька днів разом з докладною програмою фестивалю.

У цьому році фестиваль стане в буквальному сенсі смачнішим, адже організацією фудкортів займаються творці проекту «Ulichnaya eda». Популярний проект готує до вересня спеціальну гастрономічну концепцію, яка об’єднає поціновувачів сучасного мистецтва і людей, які люблять смачну їжу на вулицях міста.

17-18 вересня в рамках фестивалю на всій території критого павільйону буде проходити найбільша київська барахолка Кураж Базар. Гості зможуть прикупити одяг, взуття, декор від сучасних українських дизайнерів, а найголовніше – придбати вінтажні і колекційні речі у більш ніж 350 продавців.

Джерело gogolfest.org

14064219_1261388000539400_3372738458546098844_n

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

2 × 5 =