Чемпіонат світу з ракетомодельного спорту — вперше в Україні!

в "За городом/Постер"

З 22 по 30 серпня українців запрошено на перший в Україні Чемпіонат світу з ракетомодельного спорту. Тобто, Чемпіонат триватиме ще три дні, можна встигнути, кому цікаво! Цією інфою у Facebook навіть поділилися письменниця і співачка, а також культурний представник України в Парижі Ірена Карпа.

13775538_1040250632727544_996443748431236669_n

Захід проходить у Львові. На сторінці івенту повідомляється, що в рамках заходу гості мають змогу активно відвідувати його пізнавальні майстер-класи, ігри, фуд-зону зі смаколиками, приймати участь у конкурсах. І, звісно, ж спостерігати ефектні старти різноманітних моделей ракет, які тут можна побачити на власні очі.

Повідомляється також, що минулого року відбувся чемпіонат Європи з ракетомодельного спорту. Абсолютним чемпіоном тоді стала збірна України. Кому ж дістанеться титул абсолютного чемпіона світу цього року?

19 країн світу вже підтвердили свою участь у чемпіонаті! Більше 300 спортсменів вже спланували свою поїздку до Львова у серпні. Не барись і ти — підтримай свою збірну на полі Чемпіонату!

Придбати квитки на захід можна тут.

Інфа щодо того, як дістатися поля Чемпіонату — тут.

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

один + два =