Обери найкращі пісні до ювілейного альбому гурту «Собаки у космосі» шляхом інтернет-голосування

в "Постер"

Повідомляємо вам дві новини від ЖАДАНА: прихильникам творчості гурту, в якому поет є фронтменом — «Собаки у космосі» — запропоновано шляхом голосування обрати перелік пісень з числа улюблених. Треки увійдуть у ювілейний альбом з кращими творами музикантів. До всього, письменник та громадський діяч зареєстрував власний благодійний фонд з метою подальшої активної волонтерської діяльності на Сході України, яку вже третій рік поспіль віддано і заповзято здійснює, заручившись підтримкою волонтерів та суспільних активістів.

— Уже третій рік, з літа-осені 14-го, ми з друзями займаємось волонтерською діяльністю. Спочатку допомагали військовим, їздили до них із виступами, збирали кошти й закуповували необхідні для них речі. Останнім часом зосередились на підтримці освітніх, культурних та медичних закладів, переважно, звісно, на Донбасі — в зоні так званої АТО.

Ми з друзями розуміємо, що підтримка освіти й культури має бути систематичною й довготривалою, що розвиток гуманітарної сфери фактично визначає, яким буде наше суспільство за п’ять — десять років. Ми хочемо, аби в майбутньому ні в кого не могло виникнути навіть думки про те, що Схід України може протиставити себе решті країни, що Донбас може розглядатись окремо від решти регіонів. Харківщина — це Україна, Донбас — це Україна, і вони потребують сьогодні особливої уваги та нашої спільної роботи на перспективу.

Саме тому ми хочемо трішки систематизувати нашу діяльність, надати їй більшої масштабності й послідовності, мати змогу допомогти більшій кількості наших співгромадян. За ці два з половиною роки ми не давали підстав сумніватись у прозорості того, що ми робимо, звітуючи за кожну отриману нами копійку. Постараємось і надалі виправдовувати вашу довіру. Оскільки, так чи інакше, благодійний фонд — це ви всі: всі, хто допомагає, всі, хто долучається, всі, хто підтримує й вірить. Нас не так мало, ми можемо дуже багато. Головне — не боятись і не зневірюватись, — написав Жадан у власному фейсбучному пабліку.

Проголосувати ж за кращі на думку фанів пісні «Собак» можна на офіційній сторінці літератора в Facebook.

— Цього року наш творчий тандем святкує свій 10-літній ювілей! 10 років рок-н-ролу дали нам відчуття спорідненості з вами всіма й відчуття відповідальності перед усіма вами. Тому, підходячи до цієї дати відповідально, ми вже плануємо на осінь ювілейні концерти, а також думаємо над збірником вибраних пісень. У зв’язку з чим звертаємось до вас за допомогою і пропонуємо саме вам обрати десять ваших найулюбленіших пісень із усіх наших чотирьох студійних альбомів — «Спортивного клубу армії», «Зброї пролетаріату», «Бийся за неї» та «Псів», — звернувся письменник до власної аудиторії в соціальній мережі.

Запропонувати свої варіанти та обрати найкращі на думку фанів пісні можна в коментарях під постом. 10 треків, які наберуть найбільшу кількість голосів, ввійдуть до ювілейного альбому — в звичному звучанні чи в новому аранжуванні.

Підсумки голосування буде оголошено 1 лютого, сам альбом буде підготовано на осінь, спеціально до ювілейного туру, який чекає на країну. 

$mirnoV@ 

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

9 − 8 =