Столична презентація роману «Кілька років зими» відроджуватиме казку

в "За городом/Постер"

9 грудня в київській книгарні «Є», що на вулиці Лисенка, 3-а, на відвідувачів очікує відео-музично-літературний перфоменс «Кілька років зими» — свою цьогорічну новинку презентуватиме лідер рок-гурту «Декаданс», телеведучий і письменник Валентин Терлецький.
Це буде не просто презентація книжки, а майже моновистава з цікавим відеорядом, читанням, інтерактивом, і, звичайно, піснями під гітару.

ctcxwwnc2u8
Своїми враженнями від нового роману та від творчості Валентина загалом прийдуть поділяться почесні гості вечора: Маріанна Малина, Любов Якимчук, Антон Санченко, Олеся Стужук, Володимир Даниленко, Сергій Пантюк, Юрій Глушко, Олег Шинкаренко.
Буде цікаво і атмосферно.

Для акредитованих журналістів — організатори обіцяють підготувати примірник книжки.

e3khpyufc5i

«Кілька років зими» — це роман-притча, незвичайна історія про сумний світ, де фантазувати заборонено. Де казкарство карається, а бути письменником — це не тільки безглузде, з точки зору заробітку, але й небезпечне для життя заняття. Де за людьми слідкують нишпорки-агенти, а непокірних засилають в страшну «Зону Мороку» або катують перед загадковим «Сірим екраном». А ще це — зворушлива історія про справжнє кохання. Головний герой Іван — письменник-казкар, який давно кинув писати. Розчавлений безжальною системою, зневірений у житті, він випадково зустрічає жінку з волоссям кольору помаранча. З її допомогою він згадує забутий присмак чуда та своє призначення писати. З цього моменту, власне, і починається казкова історія героя…

Роман має спеціальну відзнаку Всеукраїнського об’єднання любителів фантастики «ВОЛФ» на Всеукраїнському літературному конкурсі «Коронація слова».

Маріанна Маліна, письменниця: «Твір заслуговує на пильну увагу читачів та критиків. Можливо, ми станемо свідками народження свого власного українського Маркеса. До того ж, роман закінчується дуже несподівано й читати його, безперечно, справжнє задоволення».

Додаткова інформація й акредитація: pr@calvaria.org.ua.

Івент — ТУТ

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

3 × два =