9 грудня в українських школах проведуть уроки на тему антикорупції

в "Без рубрики"

До Міжнародного дня боротьби з корупцією українським вчителям запропоновано провести інтерактивний урок на тему антикорупції. Для педагогів розроблено пакет методичних рекомендацій щодо того, яким може бути методичний конструктор уроку — педагогам запропоновано супроводжуючу презентацію, відеоматеріали та електронний посібник для вчителя. Втім визначитися із формою проведення власного заняття вчителі зможуть самостійно.

Це, скоріше, підбірка, комплект методичних матеріалів та рекомендацій, «методичний конструктор», з елементів якого кожен учитель, орієнтуючись на власні можливості, особливості конкретного класу, рівень сформованості правових знань у дітей, може побудувати свій власний урок, — уточнює Міністерство освіти і науки.

В рамках уроку діти зможуть розглянути декілька інтерактивних прикладів, що краще пояснять явище корупції та переглянуть додаткові відеоматеріали, аби учні зрозуміли вплив корупції на добробут кожної людини та на країну в цілому, — повідомляє «Українська правда. Життя».

Після проведення уроку 9 грудня, кожна школа зможе долучитися до конкурсу зі створення соціальної презентації про вплив корупції. Презентації будуть оцінені журі, а результати конкурсу будуть оголошені до кінця січня 2017 року на ed-era.com.

Цей урок підготували Програма розвитку ООН в Україні та проект EdEra.

Джерело — life.pravda.com.ua

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

четыре × 4 =