А поговорити? І хендмейд зробити) — кременчужани мають обидві можливості разом

в "Город/Постер"

В цю неділю, 25 грудня, у Кременчуці знову відбудеться Діалог поколінь в рамках проекту «Food talks» під кодовою назвою «Мандрівка №2». Приєднуйтесь і вас навчать спілкуватись без кордонів та хендмейдерити!


Захід відбудеться з 13 до 16 години у цю неділю, в Adapter — Alternative Cultural Centre за адресою проспект Свободи 30а.

Що таке «Food talks» (фуд толкс) і для чого збиратися разом?

Food talks – це балачки за спільним приготуванням і смакуванням їжі, під час яких жителі Кременчука різного віку зустрічаються у затишній містині, щоб познайомитися з іншими людьми, спокійно поговорити на цікаві і важливі теми, разом приготувати смачні незвичні страви, послухати музику, зайнятися рукоділлям, пограти в ігри – словом зробити все, щоб насолодитись спілкуванням, — пояснюють організатори заходу.

Під час подібних зустрічей також можна дивитись кіно, співати або танцювати.

— Обмежень немає. Все залежить від бажання наших гостей і підтримки ініціативи іншими учасниками зустрічі. Наша задача, як організаторів, створити зручні умови для спілкування людей різних поглядів, поколінь, інтересів і допомогти знайти спільне, — додають організатори. 

Цієї недільної зустрічі планується спільно готувати ароматний Різдвяний кекс, цікавий суп і баграч. В програмі також плетіння орігамі з символами 2017 року, нестандартні сніжинки, свічки з мандарин, розмальовування печива. Майстрині рукоділля: Марія Мокра, Ірина Горнєва, Олена Салімон.


До бажаючих зайнятися рукоділлям велике прохання взяти з собою матеріали для творчості.

Матеріали для орігамі:
* Півник: 1 аркуш червоного або помаранчевого двостороннього паперу формату А4; ножиці, простий олівець, лінійка.
* Балерина: 2 аркуші білого паперу формату А4, ножиці, білі нитки, голки.
* Вітальна листівка (открытка): 1 аркуш білого паперу формату А4, 15-20 смужок різного кольору, квадратик жовтого паперу для «зірочки», ножиці, клей-олівець, лінійка, простий олівець.

Вхід і вихід на захід 😉 — вільні.

А ось дрова, гарний настрій і харчі можна принести з собою.

Івент ТУТ.

Проект «Food talks» реалізується ГО «Простір Свідомості» за сприяння ГО «Культурний ді@лог» при фінансовій підтримці програми «Активні громадяни» Британської ради в Україні.

#activecitizensua #kremenchuk #culturaldialogue

Редактор $mirnoV@

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

пятнадцать − два =