Де у Кремені відзначити міжнародний День студента?

в "Город/Постер"

Сьогодні, 17 листопала, Україна та світ відзначають День студента. Де його відзначити галасливій та енергійній публіці — студентам Кременчука — читайте далі і обирайте на свій смак, розсуд та гаманець.

День студента — свято всіх студентів, яке відзначають в Україні як і у всьому цивілізованому світі — 17 листопада, також відоме як міжнародний День студентів. Про це свідчить Вікіпедія.

17 листопада, з 9:00 до 21:00, тобто протягом усього дня, можна завітати до антикафе «КоZмоZ» за адресою вул. М. Борищака, 15, за тарифами закладу, себто заплатити за час перебування там — зі знижкою в 25% в цей день. Програмою вас забезпечать. Їжу та безалкогольні напої можна приносити з собою.

Party Bar «VANIL» в ТРК «Європа» сьогодні запрошує студентів на нічну вечірку, в програмі танцювальної ночі: DJ Moon Shot, DJ Just Gray, DJ E.J., MC Samoylove. Face Control & Dress Code. При собі просять мати паспорт!

«ПАРОВОЗ ПАБ» також запрошує студентську молодь відзначити власне свято у них в гостях, втім уже завтра, 18 листопада! Тут пропонують веселі співи, конкурс-батл «Общага», Мівіна-шоу 😉

cisafisha_14792912918

Отже, любі наші студенти, маючи деякий вибір, насолоджуйтесь часом відпочинку та емоційного відриву! Єдина настанова —  не втрачати голови)

$mirnoV@

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

один × пять =