Кременчужан запрошують на інформаційний семінар про громадські ініціативи

в "Город/Постер"
Завтра, 15 лютого о 17:00 в міському інформаційно-культурному центрі «Простір ідей» відбудеться годинний семінар щодо можливої участі в конкурсі проектів та отримання фінансування для громадських кампаній.

Чеська НГО NESEHNUTÍ (http://initiativeway.org/) запрошує кременчужан взяти участь у програмі підтримки громадянського суспільства в Україні Шлях ініціативи — програма підтримки громадянського суспільства для України 2017 та надає свою допомогу в організації громадських кампаній активістів.

Автори відібраних ініціатив приймуть участь у тренінгах під керівництвом професіональних тренерів, за допомогою яких учасники зможуть трансформувати пропозиції ідей та ініціатив в реальні проекти громадських кампаній. Ініціативи отримають фінансову підтримку для реалізації кампаній в розмірі до 38 000 грн, та за необхідністю, регулярні консультації від іноземних експертів.

Цікаві проекти, на основі яких можна побудувати громадську кампанію, найбільш важливою частиною якої є мобілізація певної частини населення з метою досягнення конкретних змін і результатів.

Не підходять проміжні акції, наприклад, різні просвітницькі кампанії, лекції або видавництво інформаційних матеріалів.

27 лютого 2017 – Останній строк подачі анкет-заявок.
Особисті зустрічі з попередньо відібраними кандидатами: 8-9 березня 2017.
16-17 березня (Миколаїв) або 19-20 березня 2017 (Херсон) – тренінг, де ми будемо з Ваших планів проектів складати плани громадських кампаній за допомогою експерта з планування кампаній.
Квітень — грудень 2016 – фактична реалізація громадських кампаній.

Відправляйте свої пропозиції до 27 лютого 2017 на електронну скриньку:
euroclub.kremen@gmail.com

Цей проект реалізується завдяки підтримці Чеського міністерства закордонних справ, в рамках програми «Перехідне співробітництво».

1 Comment

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

6 + 6 =