Культурная газета Кременчуга

  • Український Енді Воргол, яким ми його не знали
Category archive

Город

«Современный пиар — это то, как вы чувствуете мир!» — лекция столичного пиарщика в Кременчуге

в "Город/Персона"

Такой знакомый современный термин PR-специалист, встречающийся все чаще в мире медиа и рекламы, — что мы на самом деле знаем о нем? Этим вопросом задались и кураторы независимого проекта Альтернативной школы журналистики в Кременчуге Media Base, пригласив в город приезжего лектора-гостя — столичного пиарщика, знающего о премудростях формирования имиджа брендов и «звезд» в эфире, не один год работающего с публичными людьми и артистами первого эшелона — Валерию Башинскую. Девушка открыто поделилась с участниками проекта опытом личностного становления, отношением к связи журналистики и психологии с пиаром, а также настоятельно рекомендовала не браться за неинтересные для автора проекты. Чистота отношений с заказчиком и брендом, а также их социальная значимость — залог успешности совремного PR, — убеждена Валерия. Лекция прошла в кременчугском альтернативном культурном центре #Adapter.

Читать далее

Black Comedy FEST [kino v pi] 31/03 у Кременчуці

в "Город/Постер"

Наприкінці березня до нашого міста завітає фестиваль кращих світових чорних комедій BLACK COMEDY FEST. Глядачі побачать кращі короткометражні картини у жанрі «чорна комедія» із Франції, США та Пуерто-Ріко. Фестиваль стартував в Україні 16 березня. В Кременчуці показ відбудеться 31 березня в Просторі Ідей (вул. Софіївська 36б).

Читать далее

Модне сучасне британське кіно про збереження довкілля покажуть цього разу у Кремечуці

в "Город/Постер"

Сім’я Бівен із Манхеттена розпочинає річний проект, спрямований на зменшення впливу на навколишнє середовище, який передбачає відмову від електроенергії та створення відходів (включаючи туалетний папір), а також виробництво нових ресурсів. «Нульовий вплив» створює особистісний і часто химерний портрет подружжя, яке пристосовується до суворих і тривалих змін у способі життя, що повністю змінюють їх існування. Як вони справляються з цими змінами? Чи стають деякі речі в житті кращими і простішими, якщо дещо обмежити себе?

Читать далее

прокрутить вВЕРХ