Культурная газета Кременчуга

  • Український Енді Воргол, яким ми його не знали
Category archive

Постер

Придбати класику задешево — чом би й ні?

в "За городом/Постер"

Прекрасна нагода придбати чудову класику за справжні копійки! Книжковий секондхенд НА.ЧИТАЙ пропонує книги поштою. Обирайте, користайтеся нагодою та радійте можливості за символічну плату збагатити особисту бібліотеку та літературний багаж. Усім гарного книжкового дня та сезону! 😉

Читать далее

Black Comedy FEST [kino v pi] 31/03 у Кременчуці

в "Город/Постер"

Наприкінці березня до нашого міста завітає фестиваль кращих світових чорних комедій BLACK COMEDY FEST. Глядачі побачать кращі короткометражні картини у жанрі «чорна комедія» із Франції, США та Пуерто-Ріко. Фестиваль стартував в Україні 16 березня. В Кременчуці показ відбудеться 31 березня в Просторі Ідей (вул. Софіївська 36б).

Читать далее

Модне сучасне британське кіно про збереження довкілля покажуть цього разу у Кремечуці

в "Город/Постер"

Сім’я Бівен із Манхеттена розпочинає річний проект, спрямований на зменшення впливу на навколишнє середовище, який передбачає відмову від електроенергії та створення відходів (включаючи туалетний папір), а також виробництво нових ресурсів. «Нульовий вплив» створює особистісний і часто химерний портрет подружжя, яке пристосовується до суворих і тривалих змін у способі життя, що повністю змінюють їх існування. Як вони справляються з цими змінами? Чи стають деякі речі в житті кращими і простішими, якщо дещо обмежити себе?

Читать далее

Благодійний концерт-присвяту співачці Квітці Цисік подарує українцям квітнева столиця

в "За городом/Постер"

На початку квітня в столиці, в рамках україно-американського благодійного проекту «Незабутня Квітка», існуючого з 2007 року, пройде благодійний концерт-присвята американській співачці українського походження Квітці Цісик. Станеться подія 4 квітня, в день пам’яті співачки, у Національній опері. Ведучим вечора буде міністр культури України Євген Нищук.

Читать далее

прокрутить вВЕРХ