Культурная газета Кременчуга

  • Український Енді Воргол, яким ми його не знали
Category archive

За городом

УРОЧИСТЕ НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ПОЕТИЧНОГО «ГАЙВОРОННЯ» ВІДБУЛОСЬ!

в "За городом"

Вчора, 25 березня, у Національному музеї Тараса Шевченка назвали імена переможців ІV Всеукраїнського поетичного конкурсу «Гайвороння». Найкращими поетами зі 459 цьогорічних конкурсантів стали Назар Данчишин (ІІІ місце), Ольга Крамарь (ІІ місце) та Ольга Цапро (І місце).

Читать далее

Придбати класику задешево — чом би й ні?

в "За городом/Постер"

Прекрасна нагода придбати чудову класику за справжні копійки! Книжковий секондхенд НА.ЧИТАЙ пропонує книги поштою. Обирайте, користайтеся нагодою та радійте можливості за символічну плату збагатити особисту бібліотеку та літературний багаж. Усім гарного книжкового дня та сезону! 😉

Читать далее

Тичина, Жадан і Собаки творчо здивували українську культурно-театральну богему та ЗМІ

в "За городом/Персона"

Минулої суботи, 18 березня у весняній, втім ще досить холодній і дощовій столиці, а саме в її Малій опері, відбулася вистава американського режисера українського походження Вірляни Ткач, присвячена творчості Павла Тичини та українству — «ТИЧИНА, ЖАДАН І СОБАКИ». У виставі, як зазначалось в анонсних афішах, зіграли «Жадан та собаки», як музиканти, не як актори, на перекір очікуванням деяких прихильників творчості поета та музикантів. Більшість присутніх, а зал був заповнений вщент, варто зазначити, прийшла, власне, на Собак.. Декому їх не вистачило, адже вистава здебільшого склалася з виступу акторів, котрі читали попурі з текстів Тичини, подаючи їх через інструмент сучасного театрального мовлення та візуалізації й традиційного акторського проголошення рядків авторських віршів. Вистава була сприйнята неоднозначно, втім лишила по собі бажання — переглянути її, принаймні, ще хоч раз..

Читать далее

Благодійний концерт-присвяту співачці Квітці Цисік подарує українцям квітнева столиця

в "За городом/Постер"

На початку квітня в столиці, в рамках україно-американського благодійного проекту «Незабутня Квітка», існуючого з 2007 року, пройде благодійний концерт-присвята американській співачці українського походження Квітці Цісик. Станеться подія 4 квітня, в день пам’яті співачки, у Національній опері. Ведучим вечора буде міністр культури України Євген Нищук.

Читать далее

прокрутить вВЕРХ