Культурная газета Кременчуга

  • Український Енді Воргол, яким ми його не знали
Category archive

Цитатник

Український художник Андрій Єрмоленко зробив Шевченка модним брендом

в "За городом/Персона/Цитатник"

Дизайнер, музикант і художник Андрій Єрмоленко завдяки своїм роботам став відомим багатьом українцям. Шевченко-Супермен чи Шевченко-Будда, нашивки для сотень Майдану та воїнів АТО (зокрема, «Укроп»), серія принтів про українські міста «United Colours of Ukraine» – усе це й інші роботи художника можна побачити на стінах будинків, одязі звичайних перехожих й українських військових, а ще – у сучасних книжках. Кілька думок художника щодо особистості Шеченка як справжнього співця та актуалізатора українського — в матеріалі.

Читать далее

Про силу мови та Дорогу Святого Якова — Дзвінка Матіяш кременчужанам

в "Город/Персона/Цитатник"

В неділю, 12 лютого, філіал Кременчуцької міської бібліотеки для дітей відвідала дитяча письменниця та перекладачка (на польську мову) творів Юрія Андруховича Дзвенислава (Дзвінка) Матіяш. Літераторка довго й палко говорила з присутніми, яких зібралося немало. Охоче спілкувалася із дітьми — основними своїми читачами та зізналася, що із Кременчуком її поєднує кількарічний зв’язок із кременчужанкою Ярославою — прихильницею творчості письменниці. Й наостанок анонсувала цьогоріч вихід своєї книги про власне паломництво — «Дорога Святого Якова», на яку кременчужани вже чекають з нетерпінням.

Читать далее

«Художник должен писать!» — открытие мини-выставки Татьяны Шуляк в Кременчуге

в "Персона/Цитатник"

Вчера, 25 января, в одном из кременчугских кафе открылась мини-выставка известной художницы Татьяны Шуляк. О перспективах мирового реализма и состоянии украинского арт-рынка мы пообщались с автором работ.

Читать далее

«Українці мають навчитися чути одне одного!» — ЖАДАН у кременчуцькому «Книголенді»

в "Город/Персона/Цитатник"

Сергій ЖАДАН у Кременчуці далеко не верше. І не вперше він зізнається, що це місто стало для нього особливим, адже саме тут живуть близькі йому люди і друзі. Чергова прес-конференція, на якій письменник радо й відкрито спілкувався з представниками місцевої преси, цього разу пройшла в книгарні «Книголенд». Слухати культового сучасника, літературну творчість якого давно і надійно визнав світ, було цікаво і приємно. Втім, як завжди.

Читать далее

прокрутить вВЕРХ