Літературно-футбольні баталії Кременчука

в "Город"

Не так давно вирували футбольні пристрасті, пов’язані з Чемпіонатом з футболу «Євро-2016». А от у Кременчуці на минулому тижні пройшла своя незвичайна футбольна зустріч — між поетами та музикантами. Організаторами поєдинку виступив міський поетичний осередок «Творчий Кременчук». Хто переміг — дізнайтеся з матеріалу.

1nM8xVyJnK0

Вперте протистояння між творчими гравцями тривало впродовж 2х таймів, від початку до кінця матчу. Уболівальники активно підтримували «своїх» на полі оплесками та вигуками. Перший тайм завершився з рахунком 3:0 на користь музикантів.

htWgjTxOG5Y

У перерві між таймами та після закінчення гри літератори читали власні доробки, дехто навіть — про футбол. Мав місце і буккросінг. Його організували бібліотекарі кременчуцького відділу абонементу ЦМБ ім. М. Горького. В основному, пропонувались україномовні та російськомовні сучасні автори.

qDMX_v6CoGM

Спека давалася поетам взнаки, адже наприкінці другого тайму вони мали небезпеку програти супротивникам в «суху». Втім, Павло Жидков з команди літераторів таки забив «гол престижу» і матч закінчився з рахунком 6:1 на користь музикантів.