Модне сучасне британське кіно про збереження довкілля покажуть цього разу у Кремечуці

в "Город/Постер"

Сім’я Бівен із Манхеттена розпочинає річний проект, спрямований на зменшення впливу на навколишнє середовище, який передбачає відмову від електроенергії та створення відходів (включаючи туалетний папір), а також виробництво нових ресурсів. «Нульовий вплив» створює особистісний і часто химерний портрет подружжя, яке пристосовується до суворих і тривалих змін у способі життя, що повністю змінюють їх існування. Як вони справляються з цими змінами? Чи стають деякі речі в житті кращими і простішими, якщо дещо обмежити себе?

Кадр з фільму/[kino v pi]
У цього фільму два режисери — Лора Ґебберт та Джастін Шайн. Лора разом з продюсером Еден Вурмфельд тривалий час співпрацюють у створенні розважальних проектів із соціальним значенням. Вони є випускниками Школи кіно і телебачення UCLA.

Студія Джастіна Шайна «Shadowbox Films» займається виробництвом документальних фільмів, у центрі яких – особистісні історії, які вивчають культурні та суспільні проблеми. Заснована випускниками Стенфорда у 1998 році, студія Shadowbox створила відзначені нагородами фільми від концепції до трансляції на телебаченні, для освітніх і корпоративних спільнот.

У Кременчуці фільм покажуть 24 березня, традиційно — у п’ятницю, о 18:00, в кіноклубі Простору ідей, за адресою Софіївська 36б.

В рамках показу також обговорять проблему консьюмеризму, «довгого і страшного синоніму споживацтва, — як помітили організатори вечора.

— Фактично, це відеоблог родини, яка протягом року намагалася зменшити свій шкідливий вплив на навколишнє середовище. Подивимося, що з того вийшло і поговоримо, чи готові ми діяти на користь природи, чи лише говорити. І взагалі, як знайти золоту середину між добром для себе і добром для планети? — наполягають організатори. — Умови участі у вечорі незмінні: від нас затишок, хороші люди, мудрі розмови, чай-кава-печиво. Від вас: гарний настрій, відвертість та 10 грн. внеску.

Подія знаходиться ТУТ

gazeta.net.ua

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

*

восемь − два =